Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

8 WIECZÓR Z KOLĘDĄ Z NAMI

8 wieczór z kolędą za nami…

Tradycyjnie, 27 grudnia spotkaliśmy się na placu przy remizie OSP w Jaminach, żeby wspólne pośpiewać najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Staramy się, aby ten czas upłynął w wyjątkowej atmosferze. Rozpalamy ogniska w parku, dekorujemy stajenkę i scenę mnóstwem światełek, zapalamy pochodnie. Dzięki temu plac, na którym się spotykamy promienieje ciepłym blaskiem z daleka. A wszystko po to, by rozgrzać serca przybyłych gości i zachęcić do wspólnej zabawy. Częstujemy też ciepłymi napojami, a Święty Mikołaj- Tomasz Łapszys, który zawsze chętnie nas odwiedza ma koszyczek po brzegi wypełniony słodkościami.

>>>>

KONCERT MICHAŁA ŁANGOWSKIEGO


  Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Biebrza" przy partnerstwie Urzędu Gminy Sztabin dość mocno przyczyniło się do tego, aby i tak ciepły sierpniowy wieczór stał się jeszcze cieplejszy. A wszystko za sprawą pewnego Sympatycznego Człowieka oraz Jego Towarzysza.
Tak się złożyło, że 17 sierpnia 2023 r. już po raz drugi Michał Łangowski zagrał koncert w Jaziewie.
Pierwszy koncert, który odbył się jesienią zeszłego roku, był poświęcony pamięci naszej Serdecznej Przyjaciółki i Koleżanki Joli Kapli. To głównie dzięki Niej muzyka, którą komponuje Michał została zaszczepiona szerzej na naszym terenie. Poezję śpiewaną poznaliśmy i szczerze pokochaliśmy, dlatego postanowiliśmy wykorzystać fakt, że Michał Łangowski przebywał w naszych okolicach, i zaprosić Go po raz kolejny do Jaziewa.

Czytaj więcej...