Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

„PRZYSTANEK JAZIEWO” 2017

  Niech żałują, ci którzy nie byli na Festynie Rodzinnym w Jaziewie 25.06.2017 roku. Mimo niekorzystnych zapowiedzi pogodowych na ten dzień – pogoda dopisała. O resztę zadbali organizatorzy i jak zawsze wielu utalentowanych, ale przede wszystkim życzliwych i chętnych do pomocy ludzi.                                                                                                                                                                                                                         

  Było tanecznie: grupa dziewczyn uczestnicząca w zajęciach zumby pod kierunkiem p. A. Burzyńskiej dała piękny pokaz układów tanecznych.

Było rozrywkowo: konkurencje sprawnościowe przygotowane przez strażaków, ścianka wspinaczkowa dla odważnych, malowanie twarzy  dla dzieci i piłki bumper-ball.

Najwięcej emocji wzbudziły mecze piłki nożnej rozgrywane w piłkach bumper-ball. Brali w tym udział i dorośli i dzieci.  Śmiechu nie brakowało.
Mówiąc krótko były atrakcje i dla ciała i dla ducha: stoisko z pop – kornem p. G.Łapszyca ( w przebraniu tygrysa), stoisko z hamburgerami, hot-dogami i zapiekankami, a na deser domowe ciasta.
 
  Nie mogło zabraknąć stoisk z rękodziełem p. J. Kapla , origami p. B. Ostrowskiego, obrazami p. S. Leszczyńskiego i p. J. Kozłowskiego. A do tego wszystkiego, zaszczyciła nas swoją obecnością Miss Popularności 2016 roku p. E. Zarzecka, która wręczała nagrody.
Niesamowite i piękne jest to, że tego typu impreza zbliża i integruje ludzi. Okazuje się, że każdy może coś z siebie dać innym, że każdy jest po prostu potrzebny.
  Cóż, tegoroczny „Przystanek Jaziewo” dobiegł końca, ale przed nami następne!
 
  Katarzyna Kapla
Fot.T.Ch